надрив грудної

-=PASHA=-
Старожил
Благодарил (а): 3 раза

надрив грудної

Непрочитанное сообщение -=PASHA=- » Пн мар 23, 2009 8:27 pm

жав другий підхід на 160 RAW, на третьому повторі при опусканні приблизно 10 см до груді, почув тріск в області лівої груді (схожий на розрив газети), різкий біль, рука автоматично відключилась, штанга впала на грудь. зразу поїхали в травмпункт. в травмпункті лікар сказав попружитися, помацав, виписав мазі (ліотон, долобене) і сказав завтра пройти УЗД (бо вже було закрито) для більш точнішого діагнозу, на око поставив діагноз - "розрив м"яза, розмір порції". дома намастив грудь долобене гельом. грудь замітно спухла, на руці синіє гематома, грудь ниє, біль відається аж в локоть.
чекаю корисних порад, для скорішого одужання та відновлення.
Хлопчик з надірваною цицькою!

Реклама
mad

Re: надрив грудної

Непрочитанное сообщение mad » Пн мар 23, 2009 9:21 pm

Мышца форму изменила?Если да,то ищи хирурга и деньги на операцию.

Малой Лифтер
Старожил

Непрочитанное сообщение Малой Лифтер » Пн мар 23, 2009 9:23 pm

Какие советы? узи и дальше по результатам узи.... если всё хорошо то думаю на 3-6 месяцев о жиме и вообще нагрузках на плечё придёться забыть(((
У меня более слабая травма проходила 4 месяца

Ирэн
Новичок

Непрочитанное сообщение Ирэн » Пн мар 23, 2009 9:41 pm

Могу только посочувствовать и пожелать скорейшего выздоровления!
Изображение

Павлов Евгений
Новичок

Непрочитанное сообщение Павлов Евгений » Пн мар 23, 2009 10:00 pm

В первые сутки-надо только холод,противовоспалительные препараты,например:немисил.УЗИ покажет внутреннюю гематому,а томограф состояние мышечной ткани,размер разрыва.Летом я прошёл через это,было 2 разрыва:3см и 5см.

-=PASHA=-
Старожил

Непрочитанное сообщение -=PASHA=- » Пн мар 23, 2009 10:32 pm

mad писал(а):Мышца форму изменила?Если да,то ищи хирурга и деньги на операцию.

походу да...але надіюсь обійеться без операції!!!
Ирэн писал(а):Могу только посочувствовать и пожелать скорейшего выздоровления!

Дякую!
Павлов Евгений писал(а):В первые сутки-надо только холод,противовоспалительные препараты,например:немисил.УЗИ покажет внутреннюю гематому,а томограф состояние мышечной ткани,размер разрыва.Летом я прошёл через это,было 2 разрыва:3см и 5см.

Лікар казав шо холоду не треба....Мащу поки шо долобене. Завтра після УЗД, думаю, ліків прибавиться. Гематома замітно збільшилась і посиніла :( !
Через скільки часу пройшло повне одужання? Зараз тренуєшся?

Sergiy Ryzhuk
Site Admin
Благодарил (а): 374 раза
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Sergiy Ryzhuk » Пн мар 23, 2009 10:47 pm

-=PASHA=- писал(а):Гематома замітно збільшилась і посиніла :( !
Гематома буде збільшуватись але вже не довго, бо час втрачений! При будь-якій травмі - холод (протягом 3-х днів) це найперше, що потрібно робити. Якби прикладав холод - гематома була б менша. Найближчим часом прийдеться зменшувати гематому за допомогою ліків (не пам"ятаю назви - пекучі ін"єкції в живіт біля пупа).

Також необхідно якимось чином зафіксувати плече (не дельту), аби вночі під час сну (звісно якщо заснеш) не травмувати м"яз ще більше ...

Ну і всім урок-застереження, що до RAW-экспериментів :(

-=PASHA=-
Старожил

Непрочитанное сообщение -=PASHA=- » Пн мар 23, 2009 10:57 pm

Sergiy Ryzhuk писал(а):
-=PASHA=- писал(а):Гематома замітно збільшилась і посиніла :( !
Гематома буде збільшуватись але вже не довго, бо час втрачений! При будь-якій травмі - холод (протягом 3-х днів) це найперше, що потрібно робити. Якби прикладав холод - гематома була б менша. Найближчим часом прийдеться зменшувати гематому за допомогою ліків (не пам"ятаю назви - пекучі ін"єкції в живіт біля пупа).

Також необхідно якимось чином зафіксувати плече (не дельту), аби вночі під час сну (звісно якщо заснеш) не травмувати м"яз ще більше ...

Ну і всім урок-застереження, що до RAW-экспериментів :(

Знаю шо при травмі - холод, але з таким зіткнувся вперше, і надіюсь в останнє! Робив по вказівкам лікаря! На рахунок фіксації руки лікар тоже казав. ЗІ. Думаю, наврят чи засну...
На рахунок RAW експериментів повністю згідний! Але в мому випадку вже пізно про це говорити, нехай буде просто уроком для інших...

Sergiy Ryzhuk
Site Admin
Благодарил (а): 374 раза
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Sergiy Ryzhuk » Пн мар 23, 2009 11:03 pm

-=PASHA=- писал(а):Мащу поки шо долобене.
Я б долобене викинув би в смітник (хоча він краще ніж нічого) і взяв би старий і випробуваний індовазін (це індометацин разом з троксевазіном). Але спершу необхідно локально обробити ватним тампоном з розчином дімексіду (1 частина дімексіду : 10 частин води). Після того як розчин висохне - на цю ділянку необхідно нанести індометацин.

Знеболюючі та протизапальні можеш не приймати (ну може тільки індометацин в таблетках 3 рази в день по 1 тбл під час їжі), т.я. індометацин з індовазіну накопичується у шкірі. Проте довго індометацин приймати не можна, бо він міняє деякі константи крові (більше 5-7 днів не варто).

Після цього переходиш на інші протизапальні, а індовазін замінюєш на троксевазін.

Лікуватись необхідно у хірурга-травматолога. Якщо рекомендується операція - зголошуйся без роздумів. Чим швидше - тим краще (поки розрив на м"язі не став рубцюватися). Якщо втратиш час і м"яз зарубцюється у місті розриву - цей рубець прийдеться зрізати зі всіма витікаючими ...

Мені шкода, співчуваю ...

-=PASHA=-
Старожил

Непрочитанное сообщение -=PASHA=- » Пн мар 23, 2009 11:09 pm

знаю шо долобене гавно, того і купив саму меншу упаковку!
Дякую!!!
я в аптеку...

Вернуться в «POWERLIFTING / Пауэрлифтерский форум»